O Mnie

Ascendentalny Skorpion, numerologiczna 11/29

Z wykształcenia jestem magistrem inżynierem ochrony środowiska. Z zamiłowania, wyboru i drugiego zawodu terapeutą, radiestetą i doradcą życiowym.
Świat Subtelnych Energii zawsze był mi bliski, jednak dzięki technicznemu wykształceniu jestem mocno osadzona w realnej rzeczywistości i potrafię to połączyć, pomagając ludziom.
Aktywne słuchanie, empatia, ciekawość świata drugiej osoby i chęć niesienia pomocy, były we mnie od zawsze.
W swoich działaniach kieruję się sercem i najwyższym dobrem człowieka, zgodnie z jego odgórnym, boskim planem na życie.
Działam intuicyjnie- wykorzystując wiedzę, narzędzia i moje naturalne umiejętności. Stosuję różne techniki, podchodząc indywidualnie do każdego człowieka. Od kilkunastu lat pomagam ludziom w sferze zdrowia, osiągania równowagi energetycznej i dokonywania wyborów w życiu. Stosuję wiele metod terapii – Craniosacral Therapy wraz z Uwolnieniem Psychosomatycznym, Touch For Health, Uzdrawianie Pola Życia oraz Radiestezję Terapeutyczną. Ciągle poszukuję nowych metod i narzędzi, aby móc skuteczniej i szybciej pomagać ludziom. W 2012r ukończyłam Akademię Coachingu. Coaching jest niesamowitą metodą pracy z ludźmi oraz z samym sobą.
Moje motto życiowe - "Przyjacielem losu jest ten, kto kocha to co robi"

Więcej o mnie w wywiadzie przeprowadzonym przez pana Krzysztofa Dobrowolskiego w Polskim Radiu Opole - audycja "Przy rodzinnym stole"

Pierwsza część wywiadu > > > >
Druga część wywiadu > > > >

copyright © Gabinet Terapii Naturalnych Anna Papaj | strony internetowe Wodzisław 2NT | Centrum Druku PWSZ