RODOKlauzula przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną, informacja zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.

Od 25 maja 2018r. weszły w życie nowe przepisy o ochronie danych osobowych. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

1. Administratorem danych osobowych jest FHU Anna Papaj, 47-400 Racibórz, Staszica 8/10 2, NIP 6391017797 , tel. 602435079

2. Państwa dane osobowe zostają pozyskane w toku współpracy i informacje zwrotne są przetwarzane na podstawie RODO do realizowania przez nas usług i sprzedaży, a także do informowania o naszych usługach, a także przetwarzane będą w celu wysyłki informacji handlowych i treści merytorycznych drogą elektroniczną na wskazany przez Państwa e-mail, oraz w sieciach społecznościowych.

3. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres świadczenia usług, chyba że przepisy prawa dopuszczają dłuższy okres przetwarzania danych – wówczas w maksymalnie prawnie dopuszczalnym okresie; Dane osobowe nie będą przekazywane osobom trzecim.

4. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

6. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa RODO, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

copyright © Gabinet Terapii Naturalnych Anna Papaj | strony internetowe Wodzisław 2NT | Centrum Druku PWSZ